U Zavidovićima ispunjeno obećanje

Ono što su obećali, rukometaši Borca m:tel su i ostvarili, trijumfovali su protiv Krivaje u Zavidovićima sa 34:28, u četvrtom kolu Premijer lige BiH.
“Crveno-plavi” su silovito ušli u meč i poveli 7:2, da bi domaći odgovorili serijom 6:0 za vođstvo 8:7. Ipak, puleni Draška Budiše uspjeli su opet da preuzmu prednost i do odlaska na odmor dođu do 19:17. Prvih 18 minuta drugog dijela su i odlučile pobjednika. Banjolučani su odigrali maestralno, postigli 11, a primili samo dva pogotka, pa je na semaforu stajalo ogromnih 30:19. Domaći su do kraja uspjeli da ublaže poraz, i to prije svega zahvaljujući ogromnom pritisku, kako sa klupe Krivaje, tako i sa tribina.

KRIVAJA 28 (17)
BORAC m:tel 34 (19)
DVORANA: Gradska u Zavidovićima. Gledalaca: 800. Sudije: Ante Knezović (Buna), Dražen Begić (Mostar). Sedmerci: Krivaja 5 (3), Borac m:tel 4 (4). Isključenja: Krivaja 10, Borac m:tel 10 minuta.
KRIVAJA: Hayihasić (8 odbrana), Selimbegobić (8 odbrana), Purić 3, Šantić 3, Omerović 3, Avdić 1, Vrbić, Bašić 8, Brkić, Zvekić, Omerčević 6 (2), Memić 1 (1), Alić 3, Osmić. Trener: Adnan Bašić.
BORAC m:tel: Blažević (16 odbrana, 2 sedmerca), Garić 5, Pucarević, Rakocija 1, Pijetloić 10 (4), Ilić 1, Halilbegobić 10, Kulenović, Mulabdić, Panić 1, Mikić 4, Trkulja, Međedović, Karačić 2. Trener: Draško Budiša.