U rukometnom okršaju na teniskom terenu Bojinović savladao Stupara

Najbolji teniser među bivšim rukometašima Borca m:tel je Mladen Bojinović. Ovu titulu Baka je večeras potvrdio savladavši Gorana Stupara u prvom rukometnom okršaju na teniskom terenu koji je organizovao naš klub na centralnom terenu TK Mladost u parku Mladen Stojanović.

Iako je rezultat bio u drugom planu, jer je prihod od ulaznica i donacija išao za pomoć udruženjima “Iskra” i „Zajedno za život“, ali i za razvoj omladinskog rukometa u gradu na Vrbasu, važno je napomenuti da je mlađi Bojinović savladao Stupara, 9:4 u gemovima.

U ovom egzibicionom meču, pravdu je dijelio međunarodni sudija, Ozren Đurđević, a fizioterapeut bio je Boris Vrhovac.
Na tribinama okupili su se brojni učesnici sportskog, privrednog, političkog, odnosno javnog života Banjaluke i Republike Srpske, među kojima je bila i premijer Srpske, Željka Cvijanović, ministar nauke i tehnologije RS, Alen Šeranić, pomoćnik ministra za sport RS, Dragan Jaćimović, legendarni golman Borca, Abas Arslanagić…

Ovaj meč emitovan je u direktnom prenosu na programu RTRS-a.

Comments

comments

Share Now