Šesti trijumf u nizu

Rukometaši Borca m:tel nastavili su trijumfalni niz u Premijer ligi, pošto su u okviru 18. kola na svom parketu porazili Zrinjski rezultatom 34:25.

Bila je to šesta uzastopna ligaška pobjeda našeg tima do koje su “crveno-plavi” došli boljom igrom u drugom poluvremenu.

BORAC m:tel 34 (15)
ZRINJSKI 25 (13)
DVORANA: “Borik”. Gledalaca: 350. Sudije: Boško Čađo (Kozarska Dubica), Zoran Šarić (Ljubija). Sedmerci: Borac m:tel 4 (2), Zrinjski 3 (2). Isključenja: Borac m:tel 6, Zrinjski 6 minuta.
BORAC m:tel: Blažević (10 odbrana), Dejanović (2 odbrane, 1 sedmerac), Malić 3, Garić, Pucarević 4, Pijetlović, Panić 3, Halilbegović, Ilić 3, Mikić 5 (2), Trkulja 1, Međedović 3, Jaškić 11, Karačić 1. Trener: Draško Budiša.
ZRINJSKI: Agić (4 odbrane), Paradžik (4 odbrane), Borovčanin 2, I. Perić, Pehar 1, Dominković, Orhan, Orlović 3, Delić 1, Unčanin 9 (2), B. Perić, Džeba 5, Kerezović 2, Raguž 2. Trener: Damir Saltarić.