RK Borac m:tel u naredne dvije sezone u opremi “GBT”

U naredne dvije sezone, rukometaši Borca m:tel nosiće opremu banjalučke kompanije Grafo Balkan Tekstil (GBT).

Predstavnik ove kompanije, Duško Skakić, na današnjoj konferenciji za novinare u prostorijama kluba, naglasio da je Grafo Balkan Tekstilu velika čast što će njihove dresove nositi “Velikan iz Gospodske”.

– Uvjereni smo da će Borac ponovo biti “velika priča” i da će se brzo vratiti i u SEHA ligu. Naši dresovi su izuzetno kvalitetni, prethodne godine smo obukli više od 800 klubova u BiH, Hrvatskoj, Švajcarskoj – rekao je Skakić.

Direktor Borca m:tel, Vladimir Branković, najavio je da će uskoro biti otvoren i butik sa klupskom opremom.

– U butiku ćete moći kupiti veliki broj proizvoda, od bebi opreme sa motivima našeg kluba do najvećih brojeva – naveo je Branković.

Comments

comments

Share Now