RK Borac m:tel dobio brojne čestitke za osvajanje titule šampiona BiH

Iako je sedam dana prošlo od osvajanja nove titule šampiona BiH, rukometašima Borca m:tel svakodnevno stižu čestitke na vraćanju pehara u Banjaluku!

Između ostalih, na šampionskom peharu čestitali su ministar porodice, omladine i sporta Srpske, Jasmina Davidović, gradonačelnik Banjaluke, Igor Radojičić, predsjednik Rukometnog saveza RS, Zdravko Miličević, kao i Rukometni savez BiH.

Takođe, na šampionskoj tituli čestitke su stigle i od sportskih prijatelja iz RK PPD Zagreb, RK Konjuh Živinice, RK Zrinjski…

Među brojnim bivšim igračima i trenerima, odnosno članovima našeg kluba, izdvajamo čestitke legendi poput Abasa Arslanagića i Bore Golića, kao i Marija Blaževića, Branislava Obradovića, Vladimira Vranješa, Borisa Dvoršeka, Borisa Vrhovca…

Ne smijemo zaboraviti ni čestitke Uprave Gradskog pozorišta Jazavac i osoblja SD Borik, kao i brojnih sportskih radnika, kao i poznatih ličnosti iz poslovnog i društvenog života našeg grada, ali i šire.

Comments

comments

Share Now