Puni optimizma po tri boda u Zenicu

Nakon važne pobjede u derbi susretu protiv Zrinjskog iz Mostara, rukometaši Borca m:tel sutra (srijeda), u okviru 16. kola Premijer lige BiH, gostuju u Zenici, ekipi Čelika.

Prema riječima trenera „crveno-plavih“, Ratko Đurkovića, njegovi izabranici spremaju se na put puni optimizma, sa vjerom u nova tri boda.

– Očekuje nas protivnik koji se bori za opstanak i, s obzirom na to, od igrača tražim maksimalnu ozbiljnost u pristupu utakmici, a onda nećemo imati problema – poručio je Đurković.
Utakmica između RK Čelik i RK Borac m:tel biće odigrana sutra u 17 časova, u Areni Zenica.

Takođe, napominjemo da je RK Borac m:tel, zbog izmirivanja dugova koje je ova uprava naslijedila iz prethodnog perioda, a usljed otežanog naplaćivanja potraživanja, u posljednja dva mjeseca imao određenih problema u servisiranju tekućih troškova.

O ovim problemima upoznali smo i ministra porodice, omladine i sporta RS, Jasminu Davidović i gradonačelnika Banja Luke, Igora Radojičića, koji su imali razumijevanja za naše probleme i podržali naš klub, na čemu im RK Borac m:tel duguje veliku zahvalnost. Uz njihovu pomoć očekujemo da ćemo obaveze prema igračima, stručnom štabu i dobavljačima izmiriti u veoma kratkom periodu.

Comments

comments

Share Now