Prvo pa neuspjeh

Naši rukometaši porazom su započeli drugi dio sezone Premijer lige BiH.
Borac m:tel je izgubio na gostovanju kod tradicionalnog rivala Sloge, rezultatom 26:31, pa sada sa Dobojlijama ima isti učinak. “Crveno-plavi” su dobro otvorili utakmicu i bili u stalnom vođstvu, najčešće od dva gola razlike. No, nisu uspjeli da zadrže taj nivo igre. U 20. minutu domaćin je prvi put došao do prednosti 10:9, nakon čega Dobojlije nisu dozvolile gostima više nijedno iznednačenje.

SLOGA 31 (15)
BORAC m:tel 26 (14)
DVORANA: Srednjoškolskog centra. Gledalaca: 500. Sudije: Amar i Dino Konjičanin (Visoko). Sedmerci: Sloga 2 (2), Borac m:tel 7 (7). Isključenja: Sloga 4, Borac m:tel 8 minuta. Crveni karton: Marko Panić (Borac m:tel, direktno isključenje) u 25. minutu.
SLOGA: Katičić, Gavrić, Tasić 2, Buljugija 6, Antonović, Stanković 1, Stanojević, Šabanović, Panić 3, Bjelobrković 1, Beljić 5, Dokić 8 (2), Manjić 5. Trener: Zoran Dokić.
BORAC m:tel: Blažević, Malić 1, Pucarević 2, Rakocija, Pijetlović 7 (6), Panić 1, Halilbegović 2, Dejanović, Ilić 1, Mikić 2, Trkulja, Međedović 4, Jaškić 3, Karačić 3. Trener: Draško Budiša.