Povreda pokvarila slavlje

Rukometaši Borca m:tel lako su izašli na kraj sa domaćim Gradačcem (32:24), u odgođenom meču devetog kola Premijer lige BiH.
“Crveno-plavi” su od početka diktirali tempo, na odmor otišli sa dva gola viška, da bi u nastavku “dodali gas”, jakim tempom slomili otpor “fenjeraša”, te upisali tri važna boda. Ipak, Banjalučani nakon utakmice nisu mnogo slavili, pošto je u posljednjem minutu meča Faruk Halilbegović povrijedio preponu. Riječ je o ozbiljnoj povredi i pouzdani bek će zasigurno propustiti derbi sa Bosnom.

GRADAČAC 24 (13)
BORAC m:tel 32 (15)
DVORANA: Gradačačkog sajma. Gledalaca: 250. Sudije: Dražen Begić, Andrija Knezović (Mostar). Sedmerci: Gradačac 5 (4), Borac m:tel 3 (3). Isključenja: Gradačac 10, Borac m:tel 6 minuta.
GRADAČAC: Šečić, Osmanović 3, Puljizović 3 (2), Taletović, Grbić, Šijaković 7, Halilković 2, Ignjić, Kadić 3, Stojanović, Marković 3, A. Doborac 3 (2), Kešan, Sarajlić. Trener: Mehmed Doborac.
BORAC m:tel: Blažević, Malić 1, Garić 9, Pucarević 2, Rakocija 1, Pijetlović 4, Panić 1, Bibić, Halilbegović 1 (1), Kulenović, Mulabdić, Ilić 5, Mikić 8 (2), Karačić. Trener: Draško Budiša.