Pobjedom se oprostiti od domaće publike

Svi u RK Borac m:tel saglasni spremni su da sutra, u duelu sa ekipom Goražda, ostvare pobjedu i na taj način oproste se od domaće publike za ovu polusezonu.

Trener Banjalučana, Bojan Unčanin, vjeruje u trijumf protiv ekipe koja, prema njegovom mišljenju, ne zaslužuje mjesto na kojem se nalazi na tabeli.
– Imali su dobre dvije zadnje utakmice. Odigrali su neriješeno u Sarajevu protiv Bosne i pobijedili su kod kuće Derventu, tako da sigurno zavređuju pažnju. Mi smo se pokušali spremiti za njih poslije iscrpljujućeg puta i utakmice u Sarajevu, pokušali smo što bolje analizirati njihovu utakmicu i dočekati sutrašnju utakmiocu. Mi smo favoriti, ne treba bježati od toga – poručio je Unčanin.

Isto mišljenje dijeli i mladi lijevi bek, Srđan Mijatović.
– Sama činjenica da je ovo posljednja domaća utakmica u polusezoni govori da idemo sto posto. Ne bismo smjeli uopšte do dovedemo u pitanje pobjednika. Ekipa Goražda uopšte nije naivna. Čuli smo da se spremaju za ovu utakmicu ali bazirali smo se na našu igru, našu odbranu i napad da to poboljšamo io završimo ovu polusezonu sa dvije pobjede što bi nam značilo – rekao je Mijatović.

Utakmica će biti odigrana u subotu, u dvorani Borik, od 18 časova.

Ovaj susret imaće i humanitarni karakter, jer je naš klub pokrenuo akciju “RK Borac m:tel za djecu”. Cilj akcije je prikupljanje slatkiša i igračaka za socijalno ugroženu djecu, djecu iz višečlanih porodica, djecu s teškoćama u razvoju i štićenike domova za nezbrinutu djecu, kako bi im uljepšali predstojeće praznike.
U okviru akcije, svi koji donesu igračku (po izboru) ući će besplatno.

Takođe, RK Borac m:tel, zajedno sa svojim sponzorima i prijateljima kluba, obezbijediće slatkiše i dodatne poklone za ove mališane, a dio prikupljenjih poklona, u saradnji sa sportskim prijateljima iz RK Goražde, biće upućen i djeci iz ove opštine.

Comments

comments

Share Now