Pala i Lokomotiva

Naši rukometaši su pružili još jedno dobro izdanje, te su u 14. kolu Premijer lige savladali Lokomotivu sa 31:24.
Utakmica je bila izjednačena na startu. Timovi nisu uspjevali da stvore ozbiljniju prednost, tako da se na odmor otišlo pri neriješenom ishodu – 12:12. I prvih desetak minuta drugog dijela ponudilo je istu sliku na parketu. U 43. minutu na semaforu je stajalo 16:16, a onda je Borac m:tel “dodao gas”. U narednih sedam minuta “crveno-plavi” nisu primili gol, a postigli su šest, te stekli nedostižnih 22:16.

LOKOMOTIVA 24 (12)
BORAC m:tel 31 (12)
DVORANA: Ekonomske škole. Gledalaca: 400. Sudije: Goran Sušić (Čapljina), Mario Primorac (Ljubuški). Sedmerci: Lokomotiva 3 (1), Borac m:tel 5 (4). Isključenja: Lokomotiva 6, Borac m:tel 4 minuta.
LOKOMOTIVA: Damnjanović, Nedeljković 3, Božić 2 (1), Đurkić, G. Ž. Šarenac 6, G. R. Šarenac 2, Omerović 4, Rankić 3, Stjepanović, Radulović, Ristić 2, Karanović, Obrenović 2, Duvnjak. Trener: Nikola Marković.
BORAC m:tel: Blažević, Malić, Pucarević 3, Rakocija, Pijetlović 6 (4), Panić, Halilbegović 6, Dejanović, Ilić 2, Mikić 3, Trkulja, Međedović 3, Jaškić 4, Karačić 4. Trener: Draško Budiša.