Nova oprema i u ovoj sezoni uz Borac m:tel

RK Borac m:tel i banjalučka kompanija Nova oprema potpisali su ugovor o produžetku saradnje, na obostrano zadovoljstvo.

Ovim ugovorom jedna od vodećih firmi na polju pružanja usluga vanjskog oglašavanja u RS i BiH, i u ovoj sezoni biće sponzor našeg kluba.
Nova oprema ima veliku mrežu oglasnih površina na izuzetno atraktivnim lokacijama na teritoriji cijele Bosne i Hercegovine i omogućuje svim zainteresovanim klijentima da dođu do ciljne populacije koja je u pokretu, tj. do grupe konzumenata proizvoda i usluga.
Pokrivaju sva veća mjesta u BiH, granične prelaze, urbane gradske sredine, raskrsnice i semafore, šetališta, glavne putne pravce, trgovačke centre, autobuske i željezničke stanice, te ulaze u grad i izlaze iz grada.
Ovakva rasprostranjenost mreže oglasnih površina omogućava im kvalitetnu realizaciju reklamnih kampanja, kako na nacionalnom tako i na lokalnom nivou.
Pored finansijske podrške koju Borcu m:tel pruža kompanija Nova Oprema, direktor, Igor Jovanovic, jedan je od ljudi koji svakodnevno pomaže u funkcionisanju kluba, sa svojom maksimalnom posvećenošću Borcu, iskustvom iz marketinga i oblasti oglašavanja.

Comments

comments

Share Now