Nebojša Jovanović: Poziv Borca m:tel se ne odbija!

RK Borac m:tel pojačao je redove pred početak nove sezonu u Premijer ligi BiH. Konkurenciju na lijevom krilu višegodišnjem prvotimcu, Marku Ćeraniću, praviće Nebojša Jovanović, dosadašnji rukometaš beogradskog Partizana.

– Drago mi je da činim tandem sa Markom. Odličan je igrač, dijete Borca. Pomaže mi da shvatim kako Klub diše. Različiti smo tipovi igrača, što je plus – rekao je Jovanović za sajt našeg kluba i dodao da su ga novi saigrači sjajno prihvatili i pomažu mu da se što prije uklopi.

Istakao je da mu se svidjela Banja Luka, kao i rad u Klubu, te da je već imao priliku uvjeriti se da ljudi u gradu na Vrbasu žive za Borac.

– Iako sam vezan za „crno-bijele“, jer od malih nogu navijam za Partizan, doći u jedan od najvećih klubova na ovim prostorima, aktuelnog šampiona BiH je za mene velika čast i poziv koji se ne odbija. Nema ko nije čuo za evropskog šampiona. Ovdje sam se još bolje upoznao sa bogatom istorijom i veličinom kluba. Nadam se da će nastaviti da broji trofeje kao i do sad – istakao je novi igrač Borca m:tel.

S obzirom da je veliki broj njegovih prijatelja nastupalo ili još uvijek nastupa za neke od timova koji se takmiče u Premijer ligi BiH, Jovanović kaže da je pratio dešavanja i zna šta ga očekuje.

– Liga je jaka i veoma praćena. Ima tu dosta velikih imena – naveo je Nebojša i obećao borbu i slavlje, uz pehar šampiona, na kraju sezone.

Comments

comments

Share Now