Navijačko ćoše: Sa kupljenom ulaznicom po besplatno piće

RK Borac m:tel za novu sezonu pripremio je mnogo novina i iznenađenja za svoje vjerne navijače. Jednu od njih „navijačko ćoše“, naši navijači imali su priliku vidjeti i uživati u njemu na dan prijateljske utakmice sa beogradskom Crvenom zvezdom.

S obzirom da se „navijačko ćoše“ svidjelo ljubiteljima našeg kluba, ovo mjesto za druženje biće organizovano sat vremena prije utakmice sa ekipom Maglaja, a naši navijači moći će i nakon susreta upravo na ovom mjestu, nadamo se, proslaviti prvu pobjedu u novoj sezoni naših rukometaša.

Za sve naše navijače obezbijedili smo i posebno iznenađenje. Naime, svi koji kupe ulaznicu moći će u „navijačkom ćošetu“ dobiti jedno besplatno piće.

Dođite da se družimo, zabavimo i slavimo nove pobjede našeg Borca m:tel!

Comments

comments

Tagovi:

Share Now