Nastavljena uspješna serija

Naši rukometaši nastavili su seriju pobjeda u Premijer ligi BiH, pošto su u 16. kolu kao gosti savladali visočku Bosnu sa 28:26, što im je bio četvrti vezani trijumf.
Nakon početnog “ispitivanja snaga”, Borac m:tel se sredinom prvog dijela “odlijepio” i do kraja kontrolisao igru i rezultat. Puleni Draška Budiše do poluvremena su stvorili tri gola viška (15:12), početkom drugog dijela bh. vicešampioni su “dodali gas”, te stekli još ubjedljivije vođstvo, koje je u 54. minutu iznosilo 26:21.

BOSNA (V) 26 (12)
BORAC m:tel 28 (15)
DVORANA: KSC Mladost u Visokom. Gledalaca: 1.000. Sudije: Dražen Begić (Mostar), Andrija Knezović (Buna). Sedmerci: Bosna 6 (5), Borac m:tel 4 (3). Isključenja: Bosna 14, Borac m:tel 16 minuta. Crveni karton: Aleksandar Međedović (Borac m:tel, treće isključenje) u 55. minutu.
BOSNA (V): Tatar, Gego, Dedić, Hurem 7, Sirćo 6, Mušinbegović, Limo, Hodžić, Ahić 1, Kalenić, Selimović 2, Mustafić 9 (5), Hasagić 1, Karavelić. Trener: Senad Skopljak.
BORAC m:tel: Blažević, Malić, Pucarević 2, Rakocija, Pijetlović, Panić 1, Halilbegović 4, Dejanović, Ilić 2, Mikić 5 (2), Trkulja, Međedović 3, Jaškić 5 (1), Karačić 6. Trener: Draško Budiša.