Iz Ljubuškog sa “minus 4”

Rukometaši Borca m:tel kao gosti su poraženi od Izviđača 24:28, u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa BiH.
Nakon izjednačenog starta, Banjalučani su pali u finišu prvog dijela, što je domaćin znao da kazni i na odmor ode sa sigurnih 17:13. U nastavku je tim iz Gospodske ulice zaigrao mnogo bolje, te je agresivnom odbranom stigao do izjednačenja – 17:17. Međutim, puleni Draška Budiše nisu uspjeli da zadrže taj ritam. Domaći sastav je ponovo došao do svoje igre, stekao pet golova viška 24:19, a prednost je uspio da sačuva do kraja.

IZVIĐAČ 28 (17)
BORAC m:tel 24 (13)
DVORANA: Gradska u Ljubuškom. Gledalaca: 500. Sudije: Amar i Dino Konjičanin (Visoko). Sedmerci: Izviđač 3 (-), Borac m:tel 5 (4). Isključenja: Izviđač 12 minuta, Borac m:tel 8 minuta.
IZVIĐAČ: B. Burić, Klesić, Grujičić 5, Dominiković 4, Herceg, Bošnjak, Matić 4, Radojević, Mucić, Boras 1, Perić, Ilić 3, S. Burić 7, Lovrinović 4. Trener: Silvijo Ivandija.
BORAC m:tel: Blažević, Malić, Pucarević 2, Rakocija, Pijetlović 3, Panić 4, Halilbegović 3, Dejanović, Ilić, Mikić 2, Trkulja, Međedović 4, Jaškić 4, Karačić 2. Trener: Draško Budiša.