I Perutnina Ptuj ponovo sponzor Borca m:tel

Nakon banjalučke Vitaminke, još jedna poznata domaća kompanija, koja je ranije bila sponzor Borca m:tel, ponovo je stala uz naš klub.

Riječ je u Perutnini Ptuj koja se nakon nekoliko godina vratila u najtrofejniji domaći sportski kolektiv i potpisala ugovor o sponzorstvu do kraja tekuće sezone. Na ovaj način, Perutnina Ptuj još jednom je dokazala svoju društvenu odgovornost i pridružila se najpoznatijim privrednim brendovima, sponzorima najvećeg domaćeg sportskog brenda.

Iako je ugovor o sponzorstvu potpisan do kraja tekuće sezone, dogovoreno je da se prije početka priprema za narednu sezonu definišu uslovi i potpiše novi sponzorski ugovor između Perutnine Ptuj i RK Borac m:tel.

Potpisivanje i ovog ugovora još jedan je dokaz da su poznate i uspješne kompanije prepoznale i podržale napore Uprave našeg kluba na vraćanju Borca m:tel na mjesto koje mu u BiH i Evropi pripada.

Comments

comments

Share Now