Hvala na podršci u prvom dijelu sezone, budite uz nas i na proljeće!

Pobjedom protiv Dervente, spuštena je zavjesa na jesenji dio Premijer lige BiH, koju su rukometaši Borca m:tel završili na drugoj poziciji.

Iako su u sezonu ušli sa dosta izmjenjenim i znatno podmlađenim sastavom, ali i sa novim šefom stručnog štaba, Ratkom Đurkovićem, igra „crveno-plavih“ iz utakmice u utakmicu bila je sve bolja, zasnovana na energičnom pristupu i snažnoj odbrani, što je rezultiralo velikim brojem kontri i polukontri, odnosno brzom tranzicijom i „lakim“ golovima.

Prema mišljenju većine rukometnih stručnjaka, Borac m:tel ove sezone igra veoma brz, moderan i dopadljiv rukomet, a da nije bilo minimalnih poraza na gostujućim terenima, u Mostaru, Zavidovićima i Sarajevu, sada bi ostatak ekipa gledali sa čela tabele.

Ipak, „crveno-plavih“ nemaju za čim da žale. Pred njima je zasluženi odmor, a već u januaru ih očekuje početak priprema za nastavak sezone i napad na titulu šampiona BiH.

Sudeći prema igrama u posljednjih nekoliko utakmica, Banjalučku pobliku na proljeće očekuje igrački još jači i još bolji Borac m:tel.

ekipa Borac selfi

Posebnu zahvalnost i igrači i uprava našeg kluba duguju svim iskrenim ljubiteljima rukometa, koji redovno dolaze na tribine „Borika“, kao i najvjernijim navijačima – „Lešinarima“, koji su „crveno-plave“ nosili do pobjede protiv Devente.

Zato, podržite rukometaše Borca m:tel i u drugom dijelu sezone i budite naš osmi igrač. Jer, nikom tako ne ide od ruke da pronosi slavu Banja Luke!

Comments

comments

Share Now