Godišnje i VIP karte

Upravni odbor RK Borac m:tel, na danas održanoj sjednici, između ostalog, odredio je cijenu godišnjih i VIP karata za sezonu 2015/2016.

Naime, cijena godišnjih karata za narednu sezonu iznosiće 80 KM, a vlasnicima ovih karata biće omogućen ulaz na sve utakmice koje RK Borac m:tel bude igrao ove sezone u Banjoj Luci (evropska takmičenja, SEHA Liga, Premijer liga i Kup BiH, prijateljske utakmice).
Članovi Upravnog odbora saglasni su da je cijena ove sezonske karte pristupačna većem broju navijača i simpatizera RK Borac m:tel, posebno uzimajući u obzir sva takmičenja u kojima ove sezone učestvuje naš klub, ali i ambicije koje su postavljene pred igrače i stručni štab.

Osim sezonskih karata, još jedna novina u narednoj sezoni su zlatne VIP karte, čija cijena iznosi 500 KM i namijenjena je privrednicima, preduzetnicima, ali i pojedincima koji nisu u prilici izdvojiti veći novčani iznos kako bi postali sponzori, ali koji su zainteresovani da podrže RK Borac m:tel.
Vlasnici ove karte postaće članovi „Kluba prijatelja RK Borac m:tel“, te će za njih biti izdvojena VIP mjesta na svim utakmicama naredne sezone na za to predviđenom dijelu tribina u SC „Borik“, a imaće priliku uživati i u drugim pogodnostima koji će za vrijeme utakmica biti upriličene za sponzore i prijatelje našeg kluba.

Godišnje karte možete kupiti na slijedeći način:
FIZIČKO LICE – po vašem zahtjevu (telefonom ili mail-om) mi Vam na mail pošaljemo uplatnicu, na osnovu koje izvršite uplatu na naš žiroračun. Nakon uplate karte možete podići u prostorijama kluba ili Vam možemo poslati poštom.
PRAVNO LICE – trebate nam poslati podatke vaše firme (JIB ili PIB), poslije čega ćemo Vam izdati predračun na osnovu kojeg ćete izvršiti uplatu. Ostala procedura je ista kao i kod fizičkog lica. Uplate možete izvršiti i u prostorijama kluba.

VIP karte možete kupiti na slijedeći način:
FIZIČKO LICE – po vašem zahtjevu (telefonom ili mail-om) mi Vam na mail pošaljemo uplatnicu, na osnovu koje izvršite uplatu na naš žiroračun. Nakon uplate naš kurir će Vam dostaviti VIP kartu sa vašim imenom i spiskom pogodnosti koje koje imate kao VIP član kluba.
PRAVNO LICE – trebate nam poslati podatke vaše firme (JIB ili PIB), poslije čega ćemo Vam izdati predračun na osnovu kojeg ćete izvršiti uplatu. Ostala procedura je ista kao i kod fizičkog lica.
Uplate možete izvršiti i u prostorijama kluba.

Godišnje i VIP karte za sezonu 2015/2016 biće u prodaji od četvrtka, 30. jula 2015. godine u prostorijama Kluba, ulica Veselina Masleše 15-17, Banja Luka.Sve dodatne informacije zainteresovani mogu dobiti na tel. 051/212 620.

Comments

comments

Share Now