Crveno-plavi remizirali sa Dubravom

Rukometaši Borca m:tel i Dubrave odigrali su neriješeno 32-32 (15-14) u prijateljskoj utakmici koja je odigrana večeras u SD Borik.

U prvom poluvremenu gosti iz Zagreba u 22. minutu utakmice imali su prednost 7-12, a onda su “crveno-plavi” napravili seriju 8-2 i na odmor otišli sa golom prednosti 15-14.
U drugom poluvremenu ekipe su se nekoliko puta smjenjivale u vođstvu. Pet minuta do kraja utakmice ekipa Dubrave imala je tri gola prednosti 29-32, ali su do kraja Banjalučani uspijeli stići zaostatak na 32-32, imali napad za pobjedu koji nisu iskoristili.

Treneri su na kraju utakmice dogovorili da odigraju još 15 minuta u kojima su “crveno-plavi” pobijedili 11-9.

Prije ove utakmice odigrana je utakmica između kadeta Borca i Dubrave koju su, zanimljivo, odigrali isto kao i prvotimci, neriješeno 32-32 (17-19).

U redovima “crveno-plavih” najefikasniji su bili Janković, Mikić, Obradović, Ćeranić i Dumenčić sa 4 gola, dok je kod gostiju Vinković postigao 8 pogodaka.

Prijateljska utakmica Borac m:tel – Dubrava 00-00 (15-14) Banja Luka 30. januar 2016.

Posted by RK Borac m:tel on 30. Januar 2016

Prvu utakmicu u nastavku SEHA Gazprom lige rukometaši Borca odigraće u petak 5. februara protiv ekipe Vardara. Utakmica se igra u SD Borik sa početkom u 20 časova. Ulaznice po cijeni 3KM, od srijede možete kupiti na kioscima Lafka ili na blagajni SD Borik sat vremena prije početka utakmice.

BORAC m:tel 32 (15)
DUBRAVA 32 (14)
DVORANA: “Borik”. Gledalaca: 100. Sudije: Jovan Babić,  Aleksandar Banjac (BiH). Sedmerci: Borac m:tel 4 (3), Dubrava 6 (5). Isključenja: Borac m:tel 8, Dubrava 6 minuta.
BORAC m:tel: Efendić (2 odbrane), Janković 4, Vujović, Ivanišević (9 odbrana), Mikić 4, Nježić 1, Hušić, Obradović 4, Stanković 3, Trivundža 3 (2), Ćelić, Šešić, Dumenčić 4 (1), Ćeranić 4, Nikolić 3, Milošević, Šekarić 1, Smojver, Glumičić 1. Trener: Boris Dvoršek.
DUBRAVA: Kelemen, Guneta 3, Babić 1, Vida 2, Marković, Ćurić 6, Maričić, Volar 3, Samardžija 1, Jotić 7 (1), Pleš, Vinković 8 (4), Grahovac (15 odbrana), Kljajić 1. Trener: Hrvoje Horvat.