Čestitke stižu sa svih strana!

Euforija povodom trijumfa rukometaša Borca m:tel u Kupu BiH se ne stišava, a čestitke svakodnevno stižu sa svih strana.

Između ostalih, čestitku je uputila ministar porodice, omladine i sporta Republike Srpske, Jasmina Davidović, koja je navela da je osvajanjem Kupa BiH RK Borac m:tel potvrdio da dobar rezultat nije slučaj trenutka, već nagrada za predanost, trud i zalaganje, što smo, kako je navela, pokazali tokom sezone.

– Rukometni klub „Borac“ je uvijek bio ponos Banja Luke i Republike Srpske i izuzetno mi je drago što se ponovo vraća na stare staze i bilježi sjajne rezultate. Želim Vam puno sreće i novih trofeja i u budućnosti – poručila je u čestitki ministar, Jasmina Davidović.

U svoje lično ime i u ime Skupštine grada Banja Luka, čestitku je uputio i predsjednik gradskog parlamenta, Zoran Talić, koji je istakao da je osvajanje Kupa BiH veliki događaj za cijelu sportsku javnost i za Grad.

– Još jednom smo se uvjerili da je opredijeljenost RK „Borac“ usmjerena na put uspjeha. Kao predsjednik Skupštine Grada i iskreni prijatelj rukometa i sporta, želim da znate da sam uvijek srcem sa vama i da ću u svom domenu uvijek pružati podršku rukometu i svim sportovima – naveo je Talić i dodao da su „uspjesi kojim nas svaki put razveselite još jedan dokaz marljivog rada uprave, direktora, stručnog štaba i ekipe, a veliki broj mladih okupljenih oko kluba najveća vrijednost Borca“.

Čestitke stižu i od većine rukometnih ekipa u BiH, ali i ostalih sportskih kolektiva.

Ovaj uspjeh rukometaša Borca m:tel nije ostao nezapažen ni u regioni, kao ni među članovima zlatnih generacija našeg kluba. Tako su čestitke uputili članovi čuvene generacije iz 1991. godine, koja je osvojila Kup IHF.

Između ostalih, čestitka je stigla i od jednog od najuspješnijih rukometnih klubova u regionu, RK Prvo plinarsko društvo Zagreb.

– Osvajanjem Kupa Bosne i Hercegovine rukometni klub Borac Banja Luka još je jednom dokazao da se radi o jednom od najvećih sportskih kolektiva s ovih prostora i o istinskoj sportskoj instituciji – navodi se u čestitki bivšeg prava Evrope, RK PPD Zagreb.

Čestitke smo primili i od brojnih institucija, organizacija, Javne ustanove Sportski centar Borik, bivših rukometaša i javnih ličnosti.

Comments

comments

Tagovi:

Share Now