Branislav Obradović u idealnom timu “decembra”

Kapiten i desni bek RK Borac m:tel, Branislav Obradović, izabran je u idealni tim SEHA Gazrpom Lige u decembru.

Iskusni Obradović bio je lider naše ekipe koja je u posljednjih mjesec i po dana 2015. godine vezala tri pobjede i zauzela 8. mjesto regionalne lige. Ovo je drugi put zaredom da se jedan od banjalučkih rukometaša našao u probranom društvu SEHA Gazprom Lige, jer, podsjećamo, u najboljem timu novembra svoje mjesto zauzeo je golman, Tibor Ivanišević.

Osim Branislava Obradovića, u najbolju sedmorku “decembra” izabrani su i gomlan Nexea, Martin Juzbašić, lijevo krilo Vardara, Dean Manaskov, desno krilo Vesprema, Gašper Marguč, pivotmen Vardara, Mijailo Marsenić, lijevi bek Vesprema, Ivan Slišković, srednji bek Vardara, Luka Cindić, dok je za trenera mjeseca proglašen šef stručnog štaba šampiona Mađarske, Vesprema, Xavier Sabate.

Comments

comments

Share Now