Borac m:tel ubjedljiv protiv Slavije

Rukometaši Borca m:tel, pred više od 1.300 gledalaca, večeras su u dvorani „Borik“, u okviru 18. kola Premijer lige BiH, ubjedljivo savladali Slaviju iz Istočnog Sarajeva, 31:20.

Izabranici Bojana Unčanina tokom cijelog meča kontrolisali su igru i ni u jednom momentu pobjedu nisu doveli u pitanje.

Početak susreta pripao je domaćim rukometašima, koji brzo dolaze do prednosti od tri gola (4:1). Ipak, gosti sa dva vezana pogotka uspijevaju vratiti rezultatski priključak, ali ništa više od toga. Ubrzo „crveno-plavi“ dodaju gas i iz minuta u minut, nošeni odličnim odbranama Bojana Ljubišića, povećavaju prednost i na odmor odlaze sa ubjedljivih 15:5.

U drugom dijelu Bojan Unčanin dao je priliku svim igračima, što se nije odrazilo na rezultat, šta više, domaći su sa nekoliko prelijepih i atraktivnih pogodaka na noge dizali publiku, koja je uživala u ovoj rukometnoj predstavi. Na kraju, aktuelni šampioni BiH slavili su zasluženi trijumf.

Osim Bojana Ljubišića, koji je skupio 15 odbrana, najviše se istakao Miloš Nježić koji je igrao samo u drugom poluvremenu i sedam puta pogodio mrežu gostiju, dok je njegov kolega na desnom krilu, Vladan Đurđević, u prvih 30 minuta postigao šest golova. Po četiri pogotka dali su Srđan Mijatović, Dean Šešić i Haris Buljina.

U poraženom sastavu najefikasniji bio je Duško Čelica sa šest golova, dok je pogodak manje postigao Mihajlo Domazet.

Na poluvremenu susreta, prijatelj Borca m:tel, kompanija Soković sport dodijelila je dva dječija bicikla najsrećnijim navijačima, a naš klub je obradovao svoje vjerne navijače i sa dva poklon navijačka šala.

Comments

comments

Share Now