Borac m:tel ispratio Zeničane sa punom mrežom golova

Izuzetno raspoloženi rukometaši Borca m:tel napunili su večeras, u sportskoj dvorani OŠ Borisav Stanković u Lazarevu, gol Čelika iz Zenice do vrha (40-28) i zasluženo došli do nova tri boda u Premijer ligi BiH.

Domaći rukometaši odlično su otvorili meč i povelli 3-0, na čemu nisu stali, pa je rezultat nakon 10 minuta igre glasio 8-2. Sve do finiša prvog poluvremena, izabranici Ratka Đurkovića održavali su ovu prednost, da bi gosti iz Zenice serijom od 4-0 smanjili na samo minus 2, nakon čega Banjalučani dodaju gas i na odmor odlaze sa četiri gola prednosti (19-15).

Sve nedoumice o pobjedniku, ako su uopšte i postojale, rukometaši Borca m:tel u nastavku su brzo otklonili i zabilježili ubjedljiv trijumf.

“Crveno-plave” je do druge pobjede u sezoni nosili Miloš Nježić i Danijel Vukičević, koji su postigli po osam pogodaka, dok je Lončar dao sedam golova.

U ekipi Čelika, koju predvodi naš bivši igrač i trener, Bojan Crnomarković, bolji od ostalih bio je Begagić sa šest pogodaka.