Borac m:tel 4 od 4

Ni nakon četiri odigrane utakmice u novoj sezoni Premijer lige BiH, rukometaši Borca m:tel ne znaju za poraz.

Izabranici Bojana Unčanina, u okviru petog kola Premijer lige, savladali su večeras Slaviju u Istočnom Sarajevu, 35:29.

Početak utakmice protekao je u uglavnom izjednačenoj borbi. Ipak, „crveno-plavi“, prvenstveno zahvaljujući golovima iz kontri i polukontri, otišli su na odmor sa dva gola prednosti, 17:15.

Ni na početku drugog poluvremena Banjalučani se nisu uspjeli „odlijepiti“ na veću prednost od četiri gola razlike, da bi tek u posljednjih 10 minuta slomili otpor domaćih i zasluženo upisali nova tri boda.

Na golu je ponovo bio nesavladiv Bojan Ljubišić, dok je trojac Dejan Unčanin (9), Miloš Nježić (8) i Srđan Mijatović (7) postigao ukupno 24 pogotka..

Na drugoj strani, po sedam golova dali su Mladen Vukadin i Boris Vuletić.

Interesantno je napomenuti da domaći nisu imali nijedno isključenje, dok su igrači šampiona BiH četiri puta morali na po dva minuta prinudnog odmora.