Banjalučka pivara i u novoj sezoni uz Borac m:tel

Jedna od najpoznatijih domaćih kompanija „Banjalučka pivara“ i u narednoj sezoni biće sponzor Borca m:tel.

Ugovor je potpisan na obostrano zadovoljstvo, a direktor „crveno-plavih“, Vladimir Branković, izrazio je zahvalnost ovoj kompaniji što je već godinama uz šampione BiH.

– Nama je jako drago što dva velika brenda, Borac m:tel i Banjalučka pivara zajedno grade uspješnu budućnost. Mi smo našim sponzorima uzvratili odličnim rezultatima, a Banjalučka pivara podrškom našem klubu još jednom je dokazala da je društveno odgovorna kompanija koja značajna sredstva ulaže u sport i pomaže nam u ostvarenju naših ciljeva – rekao je Branković.

PR menadžer Banjalučke pivare, Milka Stanivuković, rekla je da saradnja sa RK Borac m:tel za ovu kompaniju označava još jedan korak dalje u pravcu opredijeljenja za razvoj sporta unutar lokalne zajednice.

– Banjalučka pivara je veoma ponosna na saradnju sa RK Borac m:tel prepoznatljivim sportskim klubom u Republici Srpskoj i najboljim ambasadorom razvoja sporta, što je jedan od bitnih strateških ciljeva naše kompanije. Sa velikim zadovoljstvom nastavljamo našu saradnju uz iskrene čestitke Klubu na uspjehu, koji su ostvarili u proteklom periodu. Zajedničkim snagama nastavićemo da ispunjavamo svoju misiju, a to je promocija sporta unutar lokalne zajednice. Želimo im mnogo uspjeha u predstojećoj sezoni, sigurni smo da će nastaviti nizati uspjehe – kazala je Stanivukovićeva.

Comments

comments

Share Now